❤Seks Chat Hattı❤️️
Kocamla Çok İyi Anlaşıyoruz

Kocamla Çok İyi Anlaşıyoruz Kocamla fazla iyi anlaşıyoruz,  10 senedir severek evlendiğim kocamla fazla mesudum, 10 sene olmuştur evlendiğimiz süreçten bu yana, fakat işte aramızda cinsel mevzularda bi anlaşmazsızlık vardı işte onu minimuma indirmek adına kimi anlaşmalar yaptık. Sevgilim yani kocamın telefonunda ki sound kayıtlarına ulaştım bir bayanla fazla içten bir türlü biraz +18 şekilde konuştuğunu farkettim bir başkasıyla beni aldattı gerçeğide burda devreye giriyordu

Aldatma Seks Hikayeleri Nedir?

Önceleri fazla sinirlendim kıskandım ve kocamla kavga ettik. Nedense o kızın im olduğunu fazla heves ediyordum eşime sorduğumda yalanlarla geçiştirmeye uğraşıyordu

Kocamla Çok İyi Anlaşıyoruz Nedir?

Ama onun kim olduğunu öğrenmeliydim o yüzden eşime bir ouyn oynadım. Ona fazla ateşli ve yakın davranıyordum kızmadığımı yalnızca biraz kıskandığımı isterse benim yanımdada onu sikebileceğini söylüyordum

Kocamla Çok İyi Anlaşıyoruz Neden Kullanmalıyız?

Ona fazla ateşli ve yakın davranıyordum kızmadığımı yalnızca biraz kıskandığımı isterse benim yanımdada onu sikebileceğini söylüyordum. Oda derhal kandı ve biz bir müddet bu şekilde fanteziler hazırlayarak seks yaptık. Bu sırada kadını aradım konuştum onuda çok ürkütmemek maksadıyla sakin ve anlayışlı davranmaya çalışıyordum sevgili sex öykü severler. Kocamı seviyormuşda kocamda onu seviyormuşda falan filan … .. Neyse en sounda kocamı kandırdım kadını yazlığa getir ben dolaba saklanıp sizi seyredeyim dedim oda derhal kabul etti. Dolapdan çıkmama konusunda benden laf aldıktan sonra kadını aradı ve buluşucakları saati söyledi. Eşimle ben evvel yazlığa gittik dolabın maksadıyla boşalttık benim sığabileceğim şekilde geniş bir duruma getirdik sonra kadını almaya gitti. Aslında benim amacım evvel tüm hadiseleri kameraya çekmek ve sonrada çıkp kadını bir hoş dövmekti. Neyse eve geldiklerinde ben dolaba saklandım döşek fazla iyi gözüküyordu elimdede eşimden önceden almış olduğum kameralı cep telefonu. Kadın fazla azgındı daha döşek odasına girer girmez atladı eşimin kucağına tabi birazda kolaylık var hani ben bundan sonra hadiseyi biliyorum kocam beni umursamadan hala onunla görüşüyor filanyaa. Duygusal olarak tama havasında yani. Neyse baladılar bunlar sevişmeye fakat ben dolabın içinde kuduruyorum kıskançlıktan ikisinide oracıkda öldürmek istiyorum fakat kendimi gerçekten fazlagüç tuttum. Eşim derhal kadını soydu o fazla kocaman göğüslerini öpmeye sakso çekmeye başladı kızda eşimin yarağıyla oynuyordu eşim yatırdı kadını ve vajinasını öyle bir yalıyorduki hain adam benimkin asla böle yalamamıştı kadın zevkden inlemeye başladı o inlerken aniden benimde zevke geldiğimi farkettim elimle vajinamı okşuyordum. Sonra eşim o muhteşem yaraığını çıkarıp kadının ağzına verdi kızsa yarağı somura somura vakumluyordu eşim arada bir dolaba bakıyor benim ayrılıp çıkmıcağımı merk ediyordu ama sonra sölediğine göre o kadar heyecanlanmışki onun yerinde olmak istemezdim:))hem horror hem sex eşimin belkide şimdiye kadar hayatını sürdüğü en geniş coşku buydu. Neyse eşim hemn kadını domaltti ve derhal o iri yarağını kadının vajinasına sokuverdi. Kadın iice azmış ti bende daha iyi görüntü alabilmek maksadıyla dolabın kapağını hafif araladım ve camerayı çıkartıp çekmeye çalışıyordum eşim gözlerimin önünde diğer bir karıyı sikiyordu ve ben bişey demeden onları izliyordum böyle bişeyi nasıl yaptım hala inanamıyorum. Neyse eşim kadını bir hoş evire çevire becerdi en nihayetinde yüzüne boşaldı.


Hemen Aramak İster misin?

003225889597 Herksin gördüğü bir şey aslında ancak sadece bakmakla yetinmemeniz gerektiğini anlayacağınız bir deneyimi yaşamak için buradasınız. Buradasınız çünkü bu hazzı tatmak, iç güdüsel olarak sizi kendine çekiyor. Sex hattı ve Sohbet numaraları gibi bu servislerin kraliçelerine ulaşmanızı tek bir tıklama ile sağlayacak olan servis , farkındaysanız seks chat odalarında farklı türden belki yüzlerce kadına tek seferde ulaşmanıza olanak sağlıyor.Bunu tüm operatörler üzerinden belirlenen en uygun fiyata sunabiliriz.

Kocamla Çok İyi Anlaşıyoruz Hakkında?

Ogün eşim içinde benim içinde yaşadığımız en ilgin gündü. Kocamla fazla iyi anlaşıyoruzher istediğimi yapıyor ve bende ona diğer erkeklerle sevişmek istediğimi söledim çaresiz kabul ett.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatlar

Sex Hatt ile Zevki Tadacaksınz

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boşalmak whatsapp üzerinden canlı boşalmak görüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha önce tadna varılmamış şeyleri gerçekletirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliğin size kattığı en gzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürün.

Kategoriler

Kadınlarla Seks Chat Hatt

Kimi zaman sadece konuşacak birisini ararız ve yaptığımız bu konumalar, neticesinde bizi mutlu edecek kelimelerden ortaya çıkan cümleler olmalıdır diye düşünürüz.Eğer vaktinizin deerli bir şekilde harcanmasın istiyorsanız şayet, seks chat odalarnda sizler için karşı cinsin en gzel varlıkları sizleri bekliyor olacak.Telefonu kaldırdklarında sex hattı denen şeyin neden bu ad aldığını gayet iyi anlayacaksnız. Baştan çıkarıcı ses tonlarından daha çekici olan bir şey varsa o da sohbet numaraları adı altnda sizlerle sınırsızca dilediğiniz konulardan konuşabilecek olmanızdır.

Tıkla Ara